-->Reklamy prosím SEM!!

G - bod

20. května 2007 v 10:48 |  Láska a sex

G - BodBohužel i dnes tento bod mnozí partneři ignorují, aniž by se přesvědčili o tom, co stimulace tohoto bodu u ženy způsobí. Většinou je to díky neznalosti - kde a jak tento bod hledat.G-bod ženy je nervová tkáň, ležící v oblasti okolo močové trubice na přední straně pochvy za stydkou kostí, přibližně ve druhé třetině pochvy. Je to nejcitlivější místečko na ženském těle, jehož stimulací ženě způsobíte maximální potěšení.


Jak ho tedy nalézt?
Lehněte si na záda, zadeček podložte, roztáhněte nohy a ohněte v kolenou. Partner zasune do pochvy svůj prostředníček - asi ve dvou třetinách pochvy přiloží prst dopředu k stydké kosti a prohmatá oblast močové trubice, přičemž prstem tlačí na poševní stěnu. Jakmile partner Váš G-bod nahmatá určitě to ucítíte. G-bod poté prsty stále drážděte, dokud nezažijete opravdu silný orgasmus. Než se vydáte na tuto cestu poznání, vyprázdněte si svůj močový měchýř - během stimulace G-bodu můžete mít nutkání na močení.Další možností jak stimulovat G-bod ženy je v poloze "zezadu". Žena si klekne, obrátí se zády k muži, ten dvěma prsty roztáhne vaginu, zatlačí směrem dolů a opět pohybuje prsty ze strany na stranu či dopředu a dozadu.U některých žen je velice těžké nalézt jejich G-bod, přesto pokud budete trpěliví, určitě ve svém hledání budete úspěšní.G-bod u mužeI muži mají svůj opravdový G-bod. Tento vysoce citlivý bod je tvořen prostatou. Prostata je žláza o velikosti kaštanu, nachází se pod močovým měchýřem a produkuje většinu ejakulačního sekretu. Sexuologové tvrdí, že pokud je muž delší čas před ejakulací drážděn masáží v oblasti prostaty, dochází u něj k napodobování a ještě zesilování tří částí mužského orgasmu: stahování a pulzování močovodu, napnutí prostaty a svalstva pánevního dna.Jak stimulovat?


1) Externí masážG-bod se nachází na hrázi pod varlaty. Stimulovat tento bod můžete tedy svými prsty pod varlaty (prostor mezi varlaty a konečníkem). Musíte být ale opatrné - příliš velký tlak nebo tření může toto místo trvale umrtvit.


2) Vnitřní stimulace
Mužský G-bod je možné dosáhnout řitním otvorem. Zavedení prstu nebo erotické pomůcky do konečníku vyžaduje největší opatrnost a jelikož jde o řitní otvor taktéž max. hygienu. Muž si lehne na záda - partnerka si prst natře lubrikačním gelem a zavede do konečníku. Prostata je vnímána jako měkký a kulatý objekt. Někteří muži tímto způsobem dosáhnou orgasmu, aniž byste se dotkly jejich penisu.Samozřejmě než se k tomuto odhodláte, o všem si nejprve promluvte se svým partnerem. V oblasti análního otvoru je velké množství nervových zakončení, proto je tato oblast tolik citlivá. Pro některé muže to může být velice nepříjemné zvláště z psychologických důvodů. Proto je tolik důležitá příprava.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama