-->Reklamy prosím SEM!!

Malý Kovboj

19. května 2007 v 17:13 |  Story
Nejkrásnější okamžik v mém životě byl, když mi řekli, že mám syna. Nelze vůbec popsat okamžik, když jsem viděl jak můj malý syn vyrůstá. Byl jako ostatní děti, neposlušný, neposedný, ale ať mu kdokoliv ublížil, nikdy neplakal. Často jsme se s mámou dívali z okna, když si hrál pod kvetoucími stromy na kovboje. Večer, když přišel domů byl strašně bledý a stěžoval si, že ho bolí hlava. Ještě ten večer jsme s ním šli k lékaři. Ten potvrdil, že je to leukémie, a že můj malý syn musí zemřít. Byl to hrozný pocit pro chlapa,jako jsem byl já. Byl jsem tak bezmocný proti něčemu, čeho si tolik vážím.
Večer před tím,než můj malý syn zemřel, zavolal si mě do svého pokoje. Vzal jsem ho za ruku a on mi začal povídat, nejprve o tom, jak rád má maminku, a potom mě, svého tátu, a taky o tom, jak rád si hraje na kovboje pod kvetoucími stromy.
Pak se najednou v jeho očích objevily slzy. Slzy v očích mého syna a on mi tiše povídá:"Tatínku, můžeš mi něco slíbit? Slib mi, že nikomu, ani mamince neřekneš, že malý kovboj PLÁČE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | 6. října 2007 v 7:46 | Reagovat

Vždycky,když si tohle přečtu mám v očích slzy fakt mooc krásnýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama